Zákaznická podpora

Zlatá investiční mince Australský lunární rok 2018 Vepř 31,1 g (1 Oz)

Tyto mince se těší veliké oblibě, neboť vedle tradičně skvělého designu i kvality mincí lze jimi podnítit také sběratelskou vášeň a lety tak nasbírat celou hodnotnou sérii všech dvanácti motivů čínského horoskopu od krysy až po vepře.

Motivy investiční mince Australský lunární rok Vepř 2019.
Přední strana mince vyobrazuje motiv vepře s odpovídajícím čínským znakem. Na spodní straním okraji je nápis Year of the Pig.

Motivem zadní strany mince je tradičně vyobrazení královny Alžběty II. s udáním nominální hodnoty 100 AUD, váhy mince 1 Oz, rokem ražby 2019 a údajem o ryzosti mince 9999 GOLD.
Mince má v Austrálii statut oficiálního platidla.

Australská státní mincovna Perth Mint je přední světový rafinér vzácných kovů a výrobce slitků a mincí. Jak napovídá samotný název mincovny, její sídlo je v Perthu. Svou vynikající pověst si dobyla mincovna především vysokou kvalitou a dílenským zpracováním svých produktů, z nichž ten nejznámější je bezpochyby Australský klokan, ale také mince čínských lunárních znamení.

EKKA-Gold  doporučuje k nákupu.

Ivan Tománek Odborník na vzácné kovy

O autorovi:

Ve finančním sektoru pracuje od roku 1996, původně pro společnost Nationale-Nederlanden / ING.
Od roku 2008 spolupracoval se správcem finančního majetku, německou společností Catus AG Vermögensverwaltung.
Oboru vzácných kovů se věnuje od roku 2009. Je spoluzakladatelem a jednatelem společnosti EKKA-Gold s.r.o.

Přidejte se k odběratelům našich zpráv a analýz. Registrací k odběru našeho newsletteru získáte zdarma přístup ke kvalitním obsahům a analýzám, které jsou jinde předmětem placeného servisu.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.