Zákaznická podpora

Rady a tipy

Vážení investoři, v této sekci Vám přinášíme informace z oboru vzácných kovů pro Vaši lepší orientaci v této problematice. "Rady" vycházejí z naší praxe a zkušeností za dobu delší než 10 let, po kterou naše společnost podniká. Věříme, že pro Vás budou přínosné i "Tipy" na skvělé dárky či zajímavé počiny světových producentů mincí a slitků ze vzácných kovů.
Přeme Vám zajímavé čtení.EKKA-Gold DOPORUČUJE - Vánoční zlatý slitek 1 gram GEIGER originál v etuji ZDARMA

Rady a tipy

Je dnes ještě předčasné přemýšlet o vánočních dárcích? Možná ano.
Očekávání klidného průběhu svátků ale s sebou přináší i starosti na zajištění všeho potřebného, aby všichni členové rodiny  byli spokojení a nic nechybělo. Ani dárky, které mnohdy sháníme doslova na poslední chvíli.
Chceme vám výběr vánočních dárků pro vaše nejbližší usnadnit a nabídnout něco, z čeho budou mít opravdovou radost. A mimoto se stanou majiteli předmětu s trvalou hodnotou.

EKKA-Gold DOPORUČUJE - Vánoční zlatý slitek 1 gram GEIGER originál v etuji ZDARMA

EKKA-Gold DOPORUČUJE - 1 gram zlata pro prvňáčky

Rady a tipy

PRVNÍ TŘÍDA - PRVOTŘÍDNÍ DÁREK!
Jeden gram ryzího zlata pro Vaše dítě při nástupu do první třídy - zlatý investiční slitek 1 gram 9999 GEIGER Originál z edice ŠTĚSTÍ.
Začátek školní docházky je jedinečným zážitkem pro každé dítě. Pokud stále hledáte cenný dárek pro tuto příležitost, neměli byste si nechat ujít originální "Geiger Edition" se čtyřlístkem pro štěstí.

EKKA-Gold DOPORUČUJE - 1 gram zlata pro prvňáčky