Zákaznická podpora

Diskrétní balení zásilek

DISKRÉTNÍ DODÁVKA ZBOŽÍ OBRATEM

Všechny přijaté objednávky na ZBOŽÍ SKLADEM vyřizujeme bezodkladně. Nejfrekventovanější zboží máme díky konsignačnímu skladu okamžitě k dispozici a objednávky expedujeme do 24 hodin. 
Zboží lze rovněž převzít osobně v naší prodejně v centru Ostravy.

U ZBOŽÍ NA OBJEDNÁVKU čekáme na jeho doručení od našich dodavatelů ze zahraničí a tuzemska. Obvyklá doba je do 15 dnů a může být i výrazně kratší.
S ohledem na různé ekonomické, politické a mezinárodní vlivy se dodací lhůty mohou ale také prodloužit, a to v řádu  několika týdnů.
Tyto situace jsou mimo vliv EKKA-Gold.

Předpokladem pro expedování nebo vydání zboží je úplné uhrazení ceny objednaného zboží.

– Při platbě v hotovosti nebo při způsobu vyzvednutí osobně je zboží ihned připraveno k převzetí v pokladně prodejny na Kostelní ulici 89/13 v centru Ostravy
– Zásilky s platbou převodem nebo vkladem na náš účet jsou vyexpedovány v den připsání částky na účet a předány České poště
– Diskrétní dodání se službou poste restante
– Využijte rovněž levnou, diskrétní a hlavně bezpečnou službu uložení zásilky v trezorech EKKA-Gold

Před zabalením je pořízena fotografie zboží z obou stran. Standardně zasíláme zboží v originálním balení. Samostatné stříbrné mince, které nejsou od výrobce uloženy v plastové kapsli, balíme do měkké plastové kapsičky.

– Zlaté mince, které nejsou od výrobce originálně zabaleny, vkládáme do pevné plastové kapsle, kterou poskytujeme zákazníkům ZDARMA.
– Na zvláštní přání Vám mince a slitky dárkově zabalíme. Nabídku našich možností dárkového balení Vám zašleme emailem.
– Slitky i mince jsou obaleny bublinkovou fólií a vloženy do transportní kartonové krabičky. Prostor je podle potřeby vyplněn pěnovou vystýlkou. Nemusíte se tedy obávat dodání poškozeného zboží. Víko krabičky je přelepeno samolepkou s hologramem.

JAK VYPADÁ DISKRÉTNÍ BALENÍ ZÁSILKY

Krabička s obsahem a daňovým dokladem je vložena do zabezpečené neprůhledné plastové obálky speciálně určené pro cenné psaní. Obálka nenese žádné znaky umožňující odhadnout obsah zásilky. Nelze ji otevřít bez viditelného poškození. Pod průhlednou bezpečnostní páskou je uveden podpis pracovníka expedice. Na obálce je nalepen papírový štítek s dodací adresou zákazníka. Jako odesílatel je uvedeno: EKKA-Gold s.r.o., Kostelní 89/13, Ostrava, PSČ 702 00. Pro dodání zásilek využíváme služeb České pošty (kalkulátor zásilek).

Před zabalením je pořízena fotografie zboží z obou stran. Standardně zasíláme stříbrné mince v měkké plastové kapsičce, zlaté mince v pevné plastové kapsli. Na požádání je možné mince nebo slitky dárkově zabalit. Nabídku možného dárkového balení Vám zašleme emailem.  

BALENÍ STŘÍBRNÉ MINCE
Balení stříbrných investičních mincí

BALENÍ ZLATÉ MINCE
Balení zlatých investičních mincí

DÁRKOVÉ BALENÍ SLITKU
Dárkové balení investičního slitku

OCHRANA BUBLINKOVOU FOLIÍ

Slitky i mince jsou obaleny bublinkovou fólií a vloženy do transportní kartonové krabičky.  Prostor je podle potřeby vyplněn pěnovou vystýlkou. Nemusíte se tedy obávat dodání poškozeného zboží. Víko krabičky je přelepeno samolepkou s hologramem.  

  Ochranná bublinková folie investičních kovů

TRANSPORTNÍ KRABIČKA

Krabička společně s daňovým dokladem je vložena do zabezpečené neprůhledné plastové obálky speciálně určené pro cenné psaní. Obálka nenese žádné znaky umožňující odhadnout obsah zásilky.

Transportní krabička pro investiční kovy a mince

CENNÉ PSANÍ
Anonymizovaná obálka pro doručení investičních kovů a mincí   

DÁRKOVÁ KRABIČKA  

Nelze ji otevřít bez viditelného poškození. Pod průhlednou bezpečnostní páskou je uveden podpis pracovníka expedice. Na obálce je nalepen papírový štítek ze systému České pošty s dodací adresou zákazníka. Jako odesílatel je uvedeno: EKKA-Gold s.r.o., Kostelní 89/13, Ostrava, PSČ 702 00.

Dárková krabička pro investiční kovy a mince