Zákaznická podpora

Spolupráce s EKKA-Gold

EKKA Gold je suverénní obchodník se vzácnými kovy. Unikátní formou spolupráce sdílíme jednotný logistický systém s jedním z největších nebankovních obchodníků s investičními kovy v Evropě – společností pro aurum KG z Mnichova, která je zároveň menšinovým společníkem v naší společnosti. 

EKKA Gold je rovněž evropským pionýrem a technologickým leaderem v systémech spoření do zlata. První verzi spoření do zlata jsme uvedli na trh již v roce 2010. Naše robustní aplikace a obchodní model, který v České republice provozujeme pod značkou AuRENTA®, zvítězily v roce 2013 v tendru na dodávku řešení spořícího produktu ve zlatě u renomovaného německého obchodníka, raziče a těžaře Geiger Edelmetalle, kde je náš produkt nabízen pod obchodním názvem Goldsparen Plus. Provoz Goldsparen Plus je hostován a provozován z Ostravy. Úspěch tohoto spořícího systému upoutal pozornost řady dalších evropských obchodníků s investičními kovy, především v Německu a Švýcarsku. Naše řešení tak využívá a pod vlastní obchodní značkou Goldsparplan provozuje například německá společnost DVAG, pod obchodním názvem S-Deposito dále švýcarská společnost BB-Wertmetall. V současnosti pracujeme na implementaci našeho systému pro další rakouské a švýcarské obchodní partnery. V České republice pak náš systém využívá – kromě řady jiných partnerů – např. společnost Broker Trust pod názvem Zlatý plán, na Slovensku pak společnost Allrisk Slovakia. Znáte nějaký jiný spořící systém do zlata, kterému by důvěřovalo tolik společností v tolika různých zemích a desítky tisíc klientů jako právě systému AuRENTA®?


Nabídka spolupráce pro finančně poradenské společnosti, pooly i samostatné finanční poradce


Těm, kdo by se chtěli podílet na úspěchu našeho produktu AuRENTA®, nabízíme několik možností spolupráce. Každá z nich se vyznačuje transparentností, vzájemným respektem a liberálním přístupem. Naším krédem je „WIN-WIN-WIN“, tedy užitek pro klienta – našeho partnera – a EKKA Gold. A to právě v tomto pořadí! Připojte se k desítkám dalších společností, které již dnes s úspěchem využívají náš osvědčený systém spoření do zlata AuRENTA® s nejlepším poměrem cena/výkon na trhu. AuRENTA® byla vyvinuta speciálně pro potřeby finančně poradenských společností a poolů s využitím distribučních zkušeností společnosti Broker Trust. 

Hlavní výhody spolupráce při využití systému AuRENTA®

 • Svobodný smluvní vztah
 • Nezavazujeme naše partnery k žádným objemovým ukazatelům a nepodmiňujícím výplatu provizí novou produkcí.


Jednoduchý provizní model

 • Náš automatizovaný systém připraví pro váš back-office k ultimu měsíce strukturovaný provizní výpis s výplatou provize do 5. dne následujícího měsíce po datu produkce.

Propracovaný systém školení poradců

 • Kombinujeme vstupní prezenční školení s doškolováním pomocí online webinářů. Proškolili jsme již téměř 2000 finančních poradců.

Podpora prodeje

 • Pravidelně zařazujeme akce na podporu prodeje (například za každou smlouvu spoření jedna stříbrná uncová mince v hodnotě 500 Kč).
 • Máme pro vás připraveny standardizované prodejní pomůcky pro efektivní vedení obchodních rozhovorů a další POS materiály.


Odborný informační servis

 • Formou newsletterů informujeme naše partnery o produktových i dalších oborových novinkách, situaci na trhu investičních kovů apod. Poskytujeme exkluzivní informační servis, včetně vlastních detailních analýz a chart-technických grafů, díky kterým získáte profesionální a sofistikovaný zdroj informací o situaci na trhu s investičními kovy.


Spořicí program AuRENTA® uspokojí Vaše klienty

 • naprostou cenovou transparentností
 • vrácením vstupních poplatků
 • komfortním on-line kontem jako v bance
 • možností čerpání zlatého depozitu formou výplaty pravidelné renty
 • a dalšími benefity

Možnost nákupů investičního zlata prostřednictvím e-shopu AuRENTA® za exkluzívní ceny, které nenabízíme koncovým klientům

 • Nabídka švýcarských zlatých investičních slitků PAMP a zlatých mincí mezinárodně certifikovaných producentů (LBMA) prostřednictvím e-shopu dostupného pouze smluvním partnerům.
 • Pravidelně obměňované akční nabídky.
 • Vše s garancí zpětného odkupu.

Poznámka: Spolupracujete-li se společností Broker Trust a máte-li zároveň zájem o náš spořící systém, který je společností Broker Trust nabízen pod obchodním názvem Zlatý plán, pak stačí absolvovat produktové školení, jež se koná pravidelně v Praze a Ostravě (termíny jednotlivých školení naleznete na BeTy) a můžete začít prodávat!


Chcete se stát obchodním poradcem EKKA Gold?


Pokud máte 

 • zkušenosti s finančně poradenským trhem,
 • disponujete potřebnými kontakty,
 • dokážete získat nové distribuční partnery a současně pečovat o svěřený partnerský kmen,
 • hledáte perspektivu v podstatě neomezeného výdělku závislého na vlastním úspěchu,
 • chcete místo v týmu, který je spojen s vedením společnosti v jednostupňové struktuře,

pak hledáme právě Vás, ať už jste z kteréhokoliv koutu naší země. POZOR, NEJEDNÁ SE O MULTILEVELOVÝ MODEL! Více informací pro spolupráci subjektů se sídlem v České republice:
 
na info@ekka.cz nebo telefonicky na čísle 556 205 010-4 

Více informací pro spolupráci subjektů se sídlem na Slovensku: 
na info@allriskslovakia.sk nebo telefonicky 00421 948 119 990