Zákaznická podpora

Spolupráce s EKKA-Gold

EKKA-Gold je suverénní obchodník se vzácnými kovy. Unikátní formou spolupráce sdílíme jednotný logistický systém s jedním s největších nebankovních obchodníků v Evropě společností PRO AURUM KG z Mnichova, která je menšinovým společníkem v naší společnosti. 

EKKA-Gold je technologický leader ve spoření ve zlatě. Naší první verzi „Spoření ve zlatě“ jsme přivedli na trh již na sklonku roku 2010 jako jedni z prvních na středoevropském trhu. Naše IT řešení i obchodní model zvítězilo v roce 2013 v tendru na dodávku řešení spořícího produktu ve zlatě u renomovaného obchodníka, raziče a těžaře Geiger Edelmetalle ze SRN, kde je náš produkt provozován pod obchodním názvem „Goldsparen Plus“. Provoz tohoto produktu je hostován na serverech našeho IT partnera v Ostravě.  

Chcete spolupracovat s EKKA-Gold?
Nabízíme našim partnerům několik možností spolupráce. Každá z nich se vyznačuje transparentností, vzájemným respektem a liberálním přístupem. Naším krédem je „WIN-WIN-WIN“, tedy užitek pro klienta-našeho partnera- a EKKA Gold. A to právě v tomto pořadí!


1. Jste finančně poradenská společnost nebo pool nebo samostatný finanční poradce?
AuRENTA- Vaše renta v ryzím zlatě (www.aurenta.cz)
Máme pro Vás produkt s nejlepším poměrem cena/výkon na trhu (dle výsledku tendru společnosti Broker Trust), který jsme vyvinuli v roce 2011 speciálně pro potřeby finančně poradenských společností a poolů s využitím distribučních zkušeností společnosti BROKER TRUST, která sama provozuje produkt AuRENTA pod vlastním obchodním označením ZLATÝ PLÁN (  www.zlatyplan.cz). Spolupracujete-li tedy náhodou s Broker Trustem, pak není nic jednoduššího, než absolvovat produktové školení, jež se koná pravidelně v Praze a Ostravě. (Termíny naleznete na BeTy) a můžete prodávat.

Nejste-li pod Broker Trustem, pak tu je pro Vás identický produkt AuRENTA.

AuRENTA uspokojí Vaše klienty svou naprostou transparentností, vrácením vstupních poplatků klientovi bez rizika storna pro poradce a komfortní IT aplikací, jakož i bezkonkurenční logistikou „Made in Germany“ přímo z našeho konsignačního skladu v Ostravě.
AuRENTA Vám dává možnost uzavírat s klienty SPOŘENÍ VE ZLATĚ, stejně tak jako nakupovat slitky a mince přímo přes ESHOP.
AuRENTA uspokojí také Vás jako poradce. Svou smysluplností i odměnou.

     
2. Franšíza EKKA-Gold
Jste obchodník a chcete rozšířit svou nabídku o vzácné kovy? Nemáte možnost ani zdroje k navázání přímých smluvních vztahů s producenty?
Nevadí. Máte pro Vás možnost obchodovat pod svou vlastní značkou s využitím naší logistiky a našich konkurenčních cen.

         
3. Obchodní zástupce EKKA-Gold
Jste akvizičně zdatný? Dokážete pro nás získat další distribuční partnery? Chcete získat možnost v podstatě neomezeného výdělku závislého pouze na vlastním akvizičním úspěchu? Pak právě Vás hledáme, ať už jste z kteréhokoliv koutu naší země. Nejedná se o žádný multilevelový model!          

 
Pro více informací nás kontaktujte:
info@ekka.cz
Tel.: 556205010-4