Zákaznická podpora

AuRENTA – NOVINKA: naskladnění vlastního klientského zlata na váhové konto

Aktuality a zprávy

AuRENTA – program pro nákup zlata a výplatu RENTY ve zlatě – přichází s novinkou.
Klienti AuRENTY mohou nově vložit na váhové konto jakékoliv množství svých vlastních investičních slitků a navýšit tak skokově jeho stav.

Naskladnění slitků umožňuje majiteli účtu okamžité sjednání RENTY s měsíční výplatou zvolené částky až do výše 25 000 Kč měsíčně.
RENTA je pravidelné odprodávání takového množství zlata z účtu majitele, které odpovídá nastavené výši požadované RENTY. Sjednání RENTY je na kliknutí, rovněž zrušení výplaty, a to kdykoliv dle potřeb majitele účtu.
Výplata RENTY je cenově výhodná, ocenění klientského zlata je SPOT + 0,25 %; při postupně stoupající ceně komodity a konstantní výši RENTY je odprodáváno stále méně a méně klientského zlata.

Naskladnění probíhá dodáním zlatého investičního slitku do sídla společnosti EKKA-Gold (dále jen EG) a jeho připsáním na váhové konto.
Váhové konto s on-line přístupem umožňuje kdykoliv po celý rok spravování účtu se zadáváním pokynů k dodání vybraných gramáží slitků, nastavení výplaty nebo ukončení RENTY, odprodej zlata apod.

Nová služba je určena pro stávající klienty.
Zájemci o službu, kteří smlouvu AuRENTA sjednanou nemají, se mohou zaregistrovat prostřednictvím svého finančního poradce nebo osobně v sídle společnosti EG v Ostravě. 

Bližší informace lze získat na telefonním čísle 556 205 010 nebo dotazem na e-mailové adrese info@aurenta.cz, resp. info@ekka.czNaskladnění vlastního klientského zlata na váhové konto - popis produktu

  • Určeno pro stávající klienty AuRENTY s aktivní smlouvou nebo nově zaregistrované prostřednictvím svého finančního poradce nebo pracovníka EG
  • Doručení zlatých investičních slitků do sídla EG (osobně, cenným psaním České pošty apod.)
  • Naskladnění na váhové konto (EG)
  • Přihlášení na váhové konto v systému spoření (klient)
  • Nastavení parametrů pro výplatu RENTY (klient)
  • Výplata RENTY každého 15. dne v měsíci (EG)
  • Právo na zadání pokynu k dodání slitků i v průběhu vyplácení RENTY (klient)
  • Změna/zrušení RENTY kdykoliv dle potřeb majitele účtu (klient)


Vlastní klientské slitky určené k naskladnění musí být vyrobeny uznávanými producenty v důvěryhodném standardu Good Delivery platném po celém světě.
Jedná se o přísná kritéria, která umožňují globální obchod se zlatými a stříbrnými slitky.

Zlato je ušlechtilý kov žluté barvy. Pro svoje unikátní vlastnosti, chemickou odolnost a stálost a rovněž pro velkou přitažlivost je člověkem využíváno již po tisíce let.
Významnou roli hraje zlato ve světě financí a bankovnictví nejen jako platidlo, ale také jako jedna z nejbezpečnějších pojistek majetkového portfolia. Cena se udává v amerických dolarech za jednu trojskou unci. Trojská unce se zkráceně označuje "Oz" a představuje hmotnost 31,1035 gramu.

Ivan Tománek Odborník na vzácné kovy

O autorovi:

Ve finančním sektoru pracuje od roku 1996, původně pro společnost Nationale-Nederlanden / ING.
Od roku 2008 spolupracoval se správcem finančního majetku, německou společností Catus AG Vermögensverwaltung.
Oboru vzácných kovů se věnuje od roku 2009. Je spoluzakladatelem a jednatelem společnosti EKKA-Gold s.r.o.

Přidejte se k odběratelům našich zpráv a analýz. Registrací k odběru našeho newsletteru získáte zdarma přístup ke kvalitním obsahům a analýzám, které jsou jinde předmětem placeného servisu.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.