Uživatel

Investiční kovy u EKKA Gold

Investiční zlato

Investiční zlato – mince a slitek

Investiční stříbro

Investiční stříbro – mince a slitek

Ostatní investiční kovy

Investiční Platina

AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA KOMODIT A FINANCÍ

Zlato se nachází před dokončením obratové formace
Aktuality a zprávy 08.01.2018
Obsah: • Špatná nálada navzdory rostoucí ceně • Analýza grafu 1: Neztratit z očí dlouhodobý obraz…(dlouhodobá projekce) • Analýza grafu 2: Dokončí zlato obratovou formaci? (střednědobá projekce) • 12 býčích argumentů pro zlato v roce 2018 a letech následujících • Pierre Lassonde o nabídce zlata na trhu • Klid před bouří
Největší hedgeový fond investuje masivně do zlata
Aktuality a zprávy 11.12.2017
Největší hedgeový fond Bridgewater Assocites investuje impozantní sumy do zlatých fondů. Z aktuálního čtvrtletního reportu společnosti plyne, že Starinvestor a zakladatel fondu Ray Dalio ztrojnásobil své pozice v iShares Gold Trust (IAU) a zesedminásobil pozice v SPDR Gold Shares (GLD).
Státy BRICS plánují společný systém obchodu se zlatem
Aktuality a zprávy 04.12.2017
Státy skupiny BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika) diskutují pod vedením Ruska a Číny o možnosti sjednocení svých obchodů se zlatem. Informovala o tom agentura TASS v pátek s odkazem na šéfa Ruské centrální banky Sergeje Švecova.
„Drž je v nevědomosti a já je udržím v chudobě,“ říkával ministr kardinálovi.
Aktuality a zprávy 27.11.2017
Politika, která se snaží obhájit ekonomické teze i praxi, že na dluzích se dá vybudovat prosperita společnosti a že prohlubováním státního zadlužení se startuje samonosný ekonomický růst, se stává stále častěji terčem kritiky i jinak mainstreamových ekonomů a médií.
„Zrušením hotovosti by se stal svět jedním fešáckým kriminálem…“
Aktuality a zprávy 23.11.2017
Málokdy se nám stane, abychom našli v médiích názor na velmi důležité téma, kterým se jinak intenzivně sami zabýváme a se kterým naprosto téměř ve sto procentech ztotožníte a po jeho přečtení máte nutkání vyřknout „amen“.
Medailonek s Ing. Zdeňkem Ďurišem na téma: „Cenné papíry nebo zlato?“
Videoblog 21.11.2017
Současný finanční systém stojí na emisi volně rozmnožitelných peněz. Zajímá Vás, proč je zlato pojistkou proti tomuto systémovému riziku?

O nás

Společnost EKKA-Gold s.r.o. založili tři lidé s podobnou životní i profesní filosofií. Domníváme se, že současné problémy společnosti mají své kořeny v lidském jednání, které je snad až příliš orientované na maximalizaci konzumní slasti v nejkratší možné lhůtě. Zejména ve finanční a bankovní praxi se tato morálka odráží v orientaci na krátkodobý zisk, na maximalizaci provize a na odbyt produktů, které v praxi často více uspokojí prodejce než klienta.

Každý z nás dospěl ve své dlouholeté profesní kariéře v různých odvětvích finančního, kapitálového a bankovního světa k bodu, kdy jsme raději ochotni si na vlastní odměnu počkat. Chceme se stát partnerem klienta a nikoliv jen prodejcem produktů. Naším cílem je budování dlouhodobých partnerských vztahů, postavených více na etice a čestném jednání s klientem než na tzv. „prodejních dovednostech“. Ve stejném duchu jsou vybíráni také naši zaměstnanci a partneři.

Naši partneři

Česká Národní Banka Puncovní úřad Pro Aurum Geiger Edelmetalle Catus AG LBMA Patria Online

PRODÁVÁME VÝHRADNĚ ZBOŽÍ PROVĚŘENÝCH PRODUCENTŮ

Heraeus Münze Österreich The Perth Mint Royal Canadian Mint Rand Rafinery Heimerle+Meule US Mint Valcambi suisse Casa de Moneda China Banknote Printing and Minting Corporation
potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Volejte ve všední dny od 8.00-16.30
556 205 010
souřadnice49°48’21.094”N 18°14’45.388”E
parkováníBezproblémové parkování v bezprostředním okolí firmy.