Uživatel

Zlatý slitek kinebar 2 gramy

Zlatý investiční slitek z ryzího zlata o hmotnosti 2 gramy v provedení kinebar. Vhodný jako hodnotný dárek pro všechny příležitosti. Více zde…

Číslo výrobku:
10025
Čistá hmotnost:
2,00 g
Celková hmotnost:
2,00 g
Ryzost:
999,9/1000
Výrobce:
Münze Österreich, Heraeus, Argor-Heraeus, Umicore a jiní mezinárodně uznávaní producenti
Rozměry v mm:
19,15 x 11,55 x 0,55
Dostupnost:
Skladem
Množství
-
+
Prodejní cena s DPH
2 176,69 Kč / 83,94 EUR
Sazba DPH 0 %
Popis produktu

Označení kinebar znamená, že na zadní straně slitku je bezpečnostní hologram KINEGRAM neutrálního designu. U slitků vyrobených na zakázku může hologram zobrazovat individuální motivy, v případě Münze Österreich AG se jedná o zobrazení Lipicána.

Slitek je zapaspartován v kartonu, který slouží současně jako certifikát s uvedením ryzosti slitku, jeho gramáží, logem výrobce, podpisem certifikovaného prubíře a výrobním číslem slitku včetně označení kinebar®. Vše je zalisováno v transparentním plastovém obalu.

Zlatý investiční slitek 2 gramy – kupte si jej u EKKA-Gold.

Rádi Vám nabídneme ve věcech nákupu nebo zpětného odkupu poradenství a servis od našeho profesionálního týmu. Při osobní návštěvě, telefonicky anebo korespondenčně. V naší rozsáhlé nabídce naleznete nejen zlaté slitky 2 gramy, ale i široký výběr dalších zlatých slitků a zlatých mincí výhradně od mezinárodně renomovaných producentů a mincoven z celého světa. Přesvědčte se jednoduše sami o naší obsáhlé produktové nabídce.

U EKKA-Gold dostane nejen prověřené zboží v prvotřídní kvalitě, nýbrž profesionální servis s okamžitým odběrem většiny námi nabízeného sortimentu.

Producent
Heraeus, Spolková Republika Německo


Technologický koncern Heraeus se sídlem v Hanau v Německu byl založen roku 1851.
Dnes se jedná o přední světově známou rodinnou firmu.
Kromě vzácných kovů se společnost zabývá i ostatními kovy, jako je železo, ocel, hliník a měď. Podniká v oblastech elektronického a automobilového průmyslu, chemickém a farmaceutickém průmyslu, v sektoru medicíny a zdraví, obnovitelných zdrojů energie, sklářství, optice a tepelných zdrojů. 
Výrobky Heraeus ze vzácných kovů patří mezi nejoblíbenější investiční produkty v oblasti fyzického zlata, stříbra, platiny a paládia.
Z důvodu svých jedinečných vlastností nacházejí vzácné kovy uplatnění také mnoha průmyslových odvětvích. 
Všechny zlaté slitky Heraeus mají od května roku 2011 vyražené sériové číslo. Shodné číslo je uvedeno na certifikátu kvality. 

Odlévané slitky se vyrábějí v gramážích 100 g, 250g, 500g a 1000g. Ryzost je 999,9 / 1000. 
Oražené slitky jsou společně s certifikátem vloženy do oblíbené PET fólie a zataveny dvěma obzvlášť stabilními svárovými spoji. Rozměry jsou srovnatelné s kreditní kartou – 85 x 84 mm.
Starší slitky nemusejí odpovídat tomuto popisu.

Ražené slitky se vyrábějí v gramážích 1g, 1g MultiCard, 1g MultiDisk, 5g, 10g, 20g, 1 Oz, 50g a 100g.

Slitky 1g, 2g, 5g, 10g, 20g a 1 Oz jsou za příplatek k dispozici rovněž s optickým bezpečnostním patentovaným prvkem Kinegram®.

Slitky jsou uloženy v oblíbeném plastovém PET obalu o rozměrech kreditní karty 85 x 54 mm a zataveny dvojitým švem. Toto balení slouží také jako certifikát.