Uživatel

Zlatý slitek kinebar 10 gramů

Zlatý investiční slitek kinebar 10 gramů má ryzost 999,9/1000 (24 karátů). Jeho zakoupením získáte 10 gramů ryzího zlata. Více zde…

Číslo výrobku:
10105
Čistá hmotnost:
10,00 g
Celková hmotnost:
10,00 g
Ryzost:
999,9/1000
Výrobce:
Münze Österreich, Heraeus, Argor-Heraeus, Umicore a jiní mezinárodně uznávaní producenti
Dostupnost:
Skladem
Množství
-
+
Prodejní cena s DPH
9 319,92 Kč / 359,40 EUR
Sazba DPH 0 %
Popis produktu

Kinebar je obchodní název pro zlaté slitky s ochranným holografickým prvkem na jejich zadní straně a je aplikován u slitků menších gramáží – 1 g, 2g, 5g, 10g, 20g a 31,1 g. Ochranný prvek je za příplatek.

Producentem slitků je švýcarská firma Argor-Heraeus S.A. s vlastním neutrálním designem.

Na zakázku ale vytváří i jiné motivy pro objednatele. Například pro Münze Österreich je to motiv jezdce na Lipicánu.

Slitky jsou současně s certifikátem pravosti originálně zataveny v plastovém pouzdru.
V takto reprezentativním balení je slitek ideální jako dárek pro různé příležitosti. Pro dodání jsou k dispozici neutrální verze (jako na obrázku) nebo ve variantě s motivem Lipicána a logem Münze Österreich AG. Dodán bude slitek se vzorem dle okamžité disponibility, není tedy možné brát zřetel na specifické přání konkrétního motivu.

Slitky jsou dodávány v platovém obalu nejčastěji o velikosti bankovní karty. Slitek nelze z obalu vyjmout bez jeho porušení. Na slitku jsou vyraženy standardní identifikační znaky, jako je označení výrobce, hmotnosti ryzosti, znaku výrobce a výrobního čísla. Shodné výrobní číslo slitku je uvedeno i na obalu.
Dalšími údaji na obalu, který současně slouží jako certifikát, jsou ryzost, gramáž a výrobce. Pro svoji bezkonkurenční cenu patří tento produkt mezi naše nejžádanější zboží ze strany zákazníků. Jedná se o velmi likvidní výrobek.