×
Od 4. 1. 2021 je prodejna dočasně uzavřena. E-shop je v provozu beze změn.
Prodejna je z důvodu vládního nařízení dočasně uzavřena. E-shop je v provozu, zásilky prostřednictvím České pošty nebo osobně u výdejního okénka v prodejně. Bližší informace v zápatí stránek / Zákaznická podpora / Mimořádná opatření.

Zákaznická podpora

Rozhovor Ing. Zdeňka Ďuriše v časopise Profi poradenství & finance

Na ukládání úspor do drahých kovů najdeme mnoho protichůdných názorů. V současné situaci celého finančního systému tato možnost ale může pomoci i v roli konzervativní složky portfolia. Jakou spolupráci nabízí společnost EKKA-Gold finančním poradcům, objasní jednatel a spolumajitel Ing. Zdeněk Ďuriš a obchodní ředitel společnosti Ing. Petr Volák.

Více v přiloženém článku.

Ing. Zdeněk Ďuriš Finanční analytik, investor

O autorovi:
Sílí hlasy těch, kteří mají za to, že politika centrálních bank postavená na tisku peněz v globálním rozměru selhává. Nejenže nevede ke kýženému pozitivnímu ekonomickému efektu, nýbrž způsobuje nafukování spekulativních bublin, jejichž splasknutí ohrožuje samotný finanční systém.

Přidejte se k odběratelům našich zpráv a analýz. Registrací k odběru našeho newsletteru získáte zdarma přístup ke kvalitním obsahům a analýzám, které jsou jinde předmětem placeného servisu.