Zákaznická podpora

EKKA-Gold s.r.o. – 10. výročí založení společnosti

Aktuality a zprávy

OSLAVTE S NÁMI KULATINY 

Rádi bychom všem našim zákazníkům poděkovali za přízeň speciální narozeninovou akcí, při které si Vám dovolujeme nabídnout symbolických 10 gramů ryzího investičního zlata za skutečně mimořádně výhodné ceny u dvou produktů, které jsou stálicemi v oblíbenosti v našem e-shopu. 

K oblíbenému produktu MultiDisc s 10 jednogramovými investičními slitky Heraeus nyní dostanete zdarma jako dárek Stříbrnou investiční minci Wiener Philharmoniker 31,1 g 

a uzanční zlatý slitek 10 gramů je pro Vás nyní k dispozici za narozeninově mimořádnou cenu.


Objednejte si zboží ještě dnes - a již zítra se můžete těšit ze zlatého slitku za super cenu nebo dárek v podobě stříbrné investiční mince 1 Oz. Samozřejmě Vás také rádi přivítáme u nás na prodejně v Kostelní ulici v Ostravě, kde si budete moci prohlédnout celou šíři našeho sortimentu, případně si příjďte popovídat u dobré kávy o všem, co Vás stran vzácných kovů zajímá.

Děkujeme Vám všem za přízeň a důvěru. 
Vaše EKKA-Gold s.r.o.

–––––––––––––––––––––

MALINKO PODROBNĚJI

Společnost EKKA-Gold s.r.o. je obchodníkem se vzácnými kovy. Byla založena 14. prosince 2009 v Ostravě, kde je rovněž její sídlo na Kostelní ulici. Letos tedy slaví 10. výročí své existence.

Její působení lze shrnout do několika bodů:
· 10 let na trhu
· 10 let obchodování s investičním zlatem, stříbrem, platinou a paládiem
· desítky spolupracujících finančně poradenských společností
· stovky vyškolených finančních poradců
· desetitisíce spokojených klientů

Zaměření společnosti je na obchodování s fyzickým zlatem a dalšími vzácnými kovy. Jednou z forem obchodování je přímý nákup slitků a mincí za aktuální tržní ceny v e-shopu anebo na prodejně v Ostravě. Druhou formou je postupné nabývání zlata pravidelnými nákupy menšího množství v delším časovém horizontu (týká se pouze zlata). 

Právě u druhé formy nabývání zlata se může EKKA-Gold pochlubit vlastní unikátní platformou spoření (ale také výplaty důchodu – renty) ve zlatě, známou pod názvem AuRENTA®. Program je jedinečný svojí transparentností při tvorbě nákupní ceny a zcela svobodnými nesvazujícími podmínkami vzájemného vztahu mezi poskytovatelem a uživateli.
Množství spořeného zlata, velikost dodávaných slitků, okamžik dodání, prodeje spořeného zlata nebo výplaty renty si volí klient sám dle vlastního uvážení, svobodně a zcela zdarma.
Zásoby klientského zlata jsou bezpečně uloženy ve vlastních trezorech a pojištěny na 100% své hodnoty.

EKKA-Gold má fungující strukturu spolupracujících finančně poradenských společností se sítí vyškolených poradců schopných kvalitně poradit klientům s diverzifikací svého majetku do vzácných kovů.

EKKA-Gold je hrdá na tisíce spokojených zákazníkůinvestorů do vzácných kovů i klientů spořicího a důchodového programu ve zlatě AuRENTA®.

Ivan Tománek Odborník na vzácné kovy

O autorovi:

Ve finančním sektoru pracuje od roku 1996, původně pro společnost Nationale-Nederlanden / ING.
Od roku 2008 spolupracoval se správcem finančního majetku, německou společností Catus AG Vermögensverwaltung.
Oboru vzácných kovů se věnuje od roku 2009. Je spoluzakladatelem a jednatelem společnosti EKKA-Gold s.r.o.

Přidejte se k odběratelům našich zpráv a analýz. Registrací k odběru našeho newsletteru získáte zdarma přístup ke kvalitním obsahům a analýzám, které jsou jinde předmětem placeného servisu.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.