Zákaznická podpora

Australská rodinka našla zlatý nuget

Aktuality a zprávy

Australská rodinka zažila během nedělní procházky se psem šťastnou náhodu. Podle zprávy Fox News našel otec rodiny zlatý nuget v hodnotě několika desítek tisíc dolarů. Legrační je také jméno psa – Lucky.
„Skutečně jsem prošel kolem, když má dcera zakopla nohou proti nějakému předmětu“, vysvětloval otec rodiny. V blízkém supermarketu jsem si nechal zlatý nuget zvážit. Vážil celkem více než 20 trojských uncí (asi 0,622 kg) a jeho hodnota činí kolem 24 000 USD.
„Je to pro nás skutečné požehnání, neboť naše rodina prožívá těžké časy a finanční nouzi. Tato událost nemohla přijít v lepším okamžiku“, radoval se otec rodiny.
Již v září minulého roku našel jeden australský důchodce v západní části Austrálie zlatý nuget v hodnotě 80 000 USD. Ten však získal nuget nikoliv dílem šťastné náhody, nýbrž pomocí detektoru kovů, kterým hledal na vybraném místě a po dvou hodinách nalezl zahrabaný v zemi.

(Zdroj: Redakce GoldSeiten.de ve volném překladu EKKA-Gold)

Zdeněk Ďuriš, Ing. Finanční analytik, investor

O autorovi:
Sílí hlasy těch, kteří mají za to, že politika centrálních bank postavená na tisku peněz v globálním rozměru selhává. Nejenže nevede ke kýženému pozitivnímu ekonomickému efektu, nýbrž způsobuje nafukování spekulativních bublin, jejichž splasknutí ohrožuje samotný finanční systém.

Přidejte se k odběratelům našich zpráv a analýz. Registrací k odběru našeho newsletteru získáte zdarma přístup ke kvalitním obsahům a analýzám, které jsou jinde předmětem placeného servisu.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.