×
Ve čtvrtek 1. 10. 2020 je prodejna uzavřena.
Vážení zákazníci, omlouváme se za uzavření prodejny z důvodu výpadku elektrického proudu. V naléhavých případech volejte "ZLATOU POHOTOVOST" na telefonních číslech 725 657 353 nebo 603 276 526. Prodejna bude opět otevřena v pátek 2. 10. 2020. E-shop je funkční ve standardní provozní době od 8,00 do 17,00 h a lze přes něj provádět objednávky zboží. Děkujeme za pochopení.

Zákaznická podpora

Analýza na Kurzy.cz - Zlato a stříbro nabírá síly k dalšímu postupu

Zlato a stříbro aktuálně naplňují prognózy obratu trendů. Po letech stagnace a poklesů pracuje zlato i stříbro na dokončení rozhodujících obratových formací. Pozitivním znakem tohoto vzestupu je mediální nezájem a stále relativně skeptická investorská nálada.

Celý článek je k dispozici ZDE.

Ing. Zdeněk Ďuriš Finanční analytik, investor

O autorovi:
Sílí hlasy těch, kteří mají za to, že politika centrálních bank postavená na tisku peněz v globálním rozměru selhává. Nejenže nevede ke kýženému pozitivnímu ekonomickému efektu, nýbrž způsobuje nafukování spekulativních bublin, jejichž splasknutí ohrožuje samotný finanční systém.

Přidejte se k odběratelům našich zpráv a analýz. Registrací k odběru našeho newsletteru získáte zdarma přístup ke kvalitním obsahům a analýzám, které jsou jinde předmětem placeného servisu.