Zákaznická podpora

EKKA-Gold DOPORUČUJE - 1 gram zlata pro prvňáčky 2020

Rady a tipy

Začátek školní docházky je jedinečným zážitkem pro každé dítě. Pokud chcete pro sebe i dítě zachovat vzpomínku na tuto událost, EKKA-Gold má pro vás tip na vhodný dárek: originální zlatý investiční slitek 1 gram "Geiger Edition" ve čtvercové kapsli se čtyřlístkem pro štěstí a drobnými dárky zdarma.


Čtvercový zlatý ingot o hmotnosti 1 gram s čistými liniemi a precizním zpracováním je vyroben ze zlata o ryzosti 999,9/1000 (= 24 karátů). Za vysokou kvalitu zpracování a promyšlené bezpečnostní prvky byl tento výrobek oceněn.
Geiger Original je název nové inovativní sady drahých kovů ražených producentem Leipzieger Edelmetallverarbeitung. Svým čtvercovým tvarem a řadou bezpečnostních prvků investory zaujal.


 

V této edice si lze vybrat speciálně zabalený zlatý slitek jako dárek k vánocům, narozeninám, narození dítěte, pro zamilované nebo různým jiným příležitostem.

Jedná se o prvotřídní dárek, který je k dispozici v naší prodejně a internetovém obchodě.
Využijte této příležitosti k pořízení hodnotného dárku se vzpomínkou na první den ve škole a položte svému dítěti základy budování bezpečného majetkového aktiva. Současně darujete předmět s trvalou (a v čase rostoucí) hodnotou.
Na takový dárek se nezapomíná.

Zlato je ušlechtilý kov žluté barvy. Pro svoje unikátní vlastnosti, chemickou odolnost a stálost a rovněž pro velkou přitažlivost je člověkem využíváno již po tisíce let.
Významnou roli hraje zlato ve světě financí a bankovnictví nejen jako platidlo, ale také jedno z nejbezpečnějších pojistek majetkového portfolia. Cena se udává v amerických dolarech za jednu trojskou unci. Trojská unce se zkráceně označuje "Oz" a představuje hmotnost 31,1035 gramu.

Ivan Tománek Odborník na vzácné kovy

O autorovi:

Ve finančním sektoru pracuje od roku 1996, původně pro společnost Nationale-Nederlanden / ING.
Od roku 2008 spolupracoval se správcem finančního majetku, německou společností Catus AG Vermögensverwaltung.
Oboru vzácných kovů se věnuje od roku 2009. Je spoluzakladatelem a jednatelem společnosti EKKA-Gold s.r.o.

Přidejte se k odběratelům našich zpráv a analýz. Registrací k odběru našeho newsletteru získáte zdarma přístup ke kvalitním obsahům a analýzám, které jsou jinde předmětem placeného servisu.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.