Zákaznická podpora

EKKA-Gold DOPORUČUJE - 1 gram zlata pro prvňáčky

Rady a tipy

PRVNÍ TŘÍDA - PRVOTŘÍDNÍ DÁREK! 
Jeden gram ryzího zlata pro Vaše dítě při nástupu do první třídy - zlatý investiční slitek 1 gram 9999 GEIGER Originál z edice ŠTĚSTÍ. Začátek školní docházky je jedinečným zážitkem pro každé dítě. Pokud stále hledáte cenný dárek pro tuto příležitost, neměli byste si nechat ujít originální "Geiger Edition" se čtyřlístkem pro štěstí.

Čtvercový zlatý ingot o hmotnosti 1 gram s čistými liniemi a precizním zpracováním je vyroben z čistého zlata (ryzost 999,9/1000) a byl oceněn za vysokou kvalitu zpracování a promyšlené bezpečnostní prvky.
Prvotřídní dárek! 
Chci koupit se slevou a dárkem zdarma v internetovém obchodě.

Zlato je ušlechtilý kov žluté barvy. Pro svoje unikátní vlastnosti, chemickou odolnost a stálost a rovněž pro velkou přitažlivost je člověkem využíváno již po tisíce let.
Významnou roli hraje zlato ve světě financí a bankovnictví nejen jako platidlo, ale také jedno z nejbezpečnějších pojistek majetkového portfolia. Cena se udává v amerických dolarech za jednu trojskou unci. Trojská unce se zkráceně označuje "Oz" a představuje hmotnost 31,1035 gramu.
Geiger Original je název nové inovativní sady drahých kovů ražených producentem Leipzieger Edelmetallverarbeitung. Svým čtvercovým tvarem a řadou bezpečnostních prvků investory zaujal. 

V této edici si lze vybrat speciálně zabalený zlatý slitek jako dárek k vánocům, narozeninám, různým výročím nebo novému začátku, pro zamilované nebo ostatním jiným příležitostem. 

Využijte této příležitosti k pořízení hodnotného dárku se vzpomínkou na první den ve škole a položte svému dítěti základy budování bezpečného majetkového portfolia. Současně darujete předmět s trvalou (a v čase rostoucí) hodnotou.
Na takový dárek se nezapomíná.

Ivan Tománek Odborník na vzácné kovy

O autorovi:

Ve finančním sektoru pracuje od roku 1996, původně pro společnost Nationale-Nederlanden / ING.
Od roku 2008 spolupracoval se správcem finančního majetku, německou společností Catus AG Vermögensverwaltung.
Oboru vzácných kovů se věnuje od roku 2009. Je spoluzakladatelem a jednatelem společnosti EKKA-Gold s.r.o.

Přidejte se k odběratelům našich zpráv a analýz. Registrací k odběru našeho newsletteru získáte zdarma přístup ke kvalitním obsahům a analýzám, které jsou jinde předmětem placeného servisu.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.