Zákaznická podpora

Cenově dostupná dárková sada investičních mincí Wiener Philharmoniker 3,11 g Au plus 31,1 g Ag

Rady a tipy

Představujeme Vám krásnou a cenově dostupnou sadu dvou investičních mincí Wiener Philharmoniker.
Připravili jsme v sadu dvou investičních mincí Wiener Philharmoniker dárkovém balení ZDARMA.
Vyobrazení mincí je ilustrativní, dodané mince se mohou od vyobrazených lišit (např. ročníkem ražby, měnou apod.).

Mince Wiener Philharmoniker patří mezi nejoblíbenější investiční mince světa.
Za návrhy motivů mince (viz níže Popisy a motivy mincí) byl šéfrytec Münze Österreich, pan Thomas Pesendorfer, mnohonásobně vyznamenán.
Sada, která sestává ze zlaté mince 3,11 gramu a stříbrné mince 31,1 gramu, je logickým společenstvím dvou prvotřídních mincí ze dvou monetárních kovů.

Popisy a motivy mincí
Zlatá investiční mince Wiener Philharmoniker 1/10 Oz je vyražena ze zlata o ryzosti 999.9 (24 karátů) a obsahuje 3,1103 gramu zlata. Průměr mince je 16 mm, nominální hodnota 10 EURO.
Stříbrná investiční mince Wiener Philharmoniker 1 Oz je vyražena ze stříbra o ryzosti 999/1000 a obsahuje 3,1035 gramu stříbra. Průměr mince je 37 mm, nominální hodnota 1,5 EURO.
Mince Wiener Philharmoniker jsou jedinými investičními mincemi, které mají nominální hodnotu vyjádřenou v EURO. Jde o zákonné platidlo, jehož ryzost  garantuje rakouská vláda a platí ve všech zemích, ve kterých platí EURO jako měna.
Na první straně mince jsou vyobrazeny hudební nástroje z proslulého Vídeňského Orchestru, jmenovitě lesní roh, fagot, harfa, čtvery housle a uprostřed cello. Pod horním okrajem mince je nápis WIENER PHILHARMONIKER.
Na druhé straně jsou varhany ze Zlatého sálu Vídeňského hudebního spolku.
Pod vyobrazením varhan jsou uvedeny údaje o hmotnosti mince (1/10 nebo 1 UNZE), ryzost kovu (GOLD 9999 nebo FEINSILBER) a rok ražby. Po obvodu mince jsou nápisy REPUBLIK ŐSTERREICH a nominální hodnota mince (10 nebo 1,5 EURO).
Stejné motivy provází i jednouncové mince vyražené ze stříbra a platiny

Obě mince jsou uloženy v jedné etuji.
Dárkové balení, které pro vás EKKA-Gold připravila, obsahuje

Dárkovou sadu si můžete prohlédnout i objednat ZDE

Nakupujte u EKKA-Gold
Máte-li dotazy k prezentované sadě mincí, obraťte ses důvěrou na náš profesionální tým. Jsme připraveni poradit Vám s nákupem i zpětným odkupem zlatých investičních mincí i slitků.
Stačí nám zavolat na číslo 556 205 010, poslat nám e-mail nebo nás navštívit osobně v prodejně EKKA-Gold v Ostravě.
V naší rozsáhlé nabídce naleznete zlaté investiční mince a zlaté investiční slitky od mezinárodně renomovaných producentů a mincoven z celého světa. Obchodujeme pouze s prověřeným zbožím v prvotřídní kvalitě, většina nabízeného sortimentu je připravena k okamžitému odběru.
Zlaté investiční mince jsou osvobozeny od DPH.

Ivan Tománek Odborník na vzácné kovy

O autorovi:

Ve finančním sektoru pracuje od roku 1996, původně pro společnost Nationale-Nederlanden / ING.
Od roku 2008 spolupracoval se správcem finančního majetku, německou společností Catus AG Vermögensverwaltung.
Oboru vzácných kovů se věnuje od roku 2009. Je spoluzakladatelem a jednatelem společnosti EKKA-Gold s.r.o.

Přidejte se k odběratelům našich zpráv a analýz. Registrací k odběru našeho newsletteru získáte zdarma přístup ke kvalitním obsahům a analýzám, které jsou jinde předmětem placeného servisu.

Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.