Uživatel

Zlatý slitek Tafelbarren (tabulkový) 50 gramů

Tabulkový investiční slitek je kompozitní zlatý slitek, který zahrnuje 50 jednogramových dílků zlata. Více zde…

Číslo výrobku:
10507
Čistá hmotnost:
50,00 g
Celková hmotnost:
50,00 g
Ryzost:
999,9/1000
Výrobce:
Různí mezinárodně uznávaní producenti
Rozměry v mm:
74.00 x 52.50 x 0.85 mm
Dostupnost:
Skladem
Množství
-
+
Prodejní cena s DPH
47 588,33 Kč / 1 835,12 EUR
Sazba DPH 0 %
Popis produktu

Jednotlivé gramové slitky jsou propojeny vytyčenými drážkami zlomu a mohou být od sebe odděleny odlomením. Vždy můžete oddělit tolik, kolik potřebujete. I v době krize jsou desky CombiBar optimálně dělitelné. Výhodou oproti nákupu většího množství samostatných jednogramových slitků je výhodnější cena a pohodlnější skladování. 

Tyto kombinované zlaté slitky o hmotnosti 50 gramů se vyrábějí ze zlata o ryzosti 999,9/1000 v LBMA standardu (Good Delivery). Švýcarská firma Valcambi razí tabulkové slitky pod obchodním názvem CombiBar™ a jsou to patentované investiční produkty z drahých kovů. Panely jsou vylisovány pod silným tlakem a mají velmi krásný reliéfní obraz s vyvýšeným písmem a perfektně vytvořenými zlomovými body. 

Tabulkový slitek se hodí jako dárek anebo výhodná alternativa k pořízení jednogramových slitků – porovnejte pořizovací cenu tabulkového slitku a 50 kusů jednogramových slitků.

Naše výkupní cena se vztahuje pouze na kompletní slitek s neoddělenými jednogramovými slitky od celku. Originální balení.

Zlatý tabulkový slitek 50 gramů – kupte si jej u EKKA-Gold

Rádi Vám nabídneme ve věcech nákupu nebo zpětného odkupu poradenství a servis od našeho profesionálního týmu. Při osobní návštěvě, telefonicky anebo korespondenčně. V naší rozsáhlé nabídce naleznete nejen zlatý tabulkový slitek 50 gramů, ale i široký výběr dalších zlatých slitků a zlatých mincí výhradně od mezinárodně renomovaných producentů a mincoven z celého světa. Přesvědčte se jednoduše sami o naší obsáhlé produktové nabídce.