Uživatel

Zlatý slitek MultiCard 5 gramů

Zlatý investiční slitek MultiCard 5 gramů od německého producenta Heraeus. Více zde…

Číslo výrobku:
10056
Čistá hmotnost:
5,00 g
Celková hmotnost:
5,00 g
Ryzost:
999,9/1000
Výrobce:
Heraeus Holding GmbH, Deutschland
Dostupnost:
Skladem
Množství
-
+
Prodejní cena s DPH
5 501,62 Kč / 212,16 EUR
Sazba DPH 0 %
Popis produktu

MultiCard obsahuje 5 kusů jednogramových slitků zlata o ryzosti 999,9/1000 v LBMA standardu (Good Delivery). Slitky jsou čtvercového průřezu. Na každém je vyražen název producenta Heraeus, označení Finegold 1 g 999,9 a výrobní číslo. Na druhé straně má slitek vyražen znak producenta s nápisem HERAEUS EDELMETALLE HANAU. Slitky jsou uloženy v originálním plastovém obalu, který neumožňuje vyjmutí slitků bez jeho porušení (na rozdíl od balení MultiDisk - pouze v hmotnosti 10 gramů). MultiCard se hodí jako dárek anebo výhodná alternativa k pořízení jednogramových slitků – porovnejte pořizovací cenu MultiCardu a 5 kusů jednogramových slitků.

Zlatý investiční slitek MultiCard 5 gramů – kupte si jej u EKKA-Gold.
Rádi Vám nabídneme ve věcech nákupu nebo zpětného odkupu poradenství a servis od našeho profesionálního týmu. Při osobní návštěvě, telefonicky anebo korespondenčně. V naší rozsáhlé nabídce naleznete nejen zlatý investiční slitek 5 gramů, ale i široký výběr dalších zlatých slitků a zlatých mincí výhradně od mezinárodně renomovaných producentů a mincoven z celého světa. Přesvědčte se jednoduše sami o naší obsáhlé produktové nabídce.

U EKKA-Gold dostane nejen prověřené zboží v prvotřídní kvalitě, nýbrž i profesionální servis s okamžitým odběrem většiny námi nabízeného sortimentu.

Něco o Heraeus Holding GmbH

Technologický koncern Heraeus se sídlem v Hanau v Německu byl založen roku 1851. 
Dnes se jedná o přední světově známou rodinnou firmu.Kromě vzácných kovů se společnost zabývá i ostatními kovy, jako je železo, ocel, hliník a měď. Podniká v oblastech elektronického a automobilového průmyslu, chemickém a farmaceutickém průmyslu, v sektoru medicíny a zdraví, obnovitelných zdrojů energie, sklářství, optice a tepelných zdrojů. 
Výrobky Heraeus ze vzácných kovů patří mezi nejoblíbenější investiční produkty v oblasti fyzického zlata, stříbra, platiny a paládia.
Z důvodu svých jedinečných vlastností nacházejí vzácné kovy uplatnění také mnoha průmyslových odvětvích. 
Všechny zlaté slitky Heraeus mají od května roku 2011 vyražené sériové číslo. Shodné číslo je uvedeno na certifikátu kvality

Odlévané slitky se vyrábějí v gramážích 100 g, 250g, 500g a 1000g. Ryzost je 999,9 / 1000. 
Oražené slitky jsou společně s certifikátem vloženy do oblíbené PET fólie a zataveny dvěma obzvlášť stabilními svárovými spoji. Rozměry jsou srovnatelné s kreditní kartou – 85 x 84 mm.
Starší slitky nemusejí odpovídat tomuto popisu.

Ražené slitky se vyrábějí v gramážích 1g, 1g MultiCard, 1g MultiDisk, 5g, 10g, 20g, 1 Oz, 50g a 100g.

Slitky 1g, 2g, 5g, 10g, 20g a 1 Oz jsou za příplatek k dispozici rovněž s optickým bezpečnostním patentovaným prvkem Kinegram®.

Slitky jsou uloženy v oblíbeném plastovém PET obalu o rozměrech kreditní karty 85 x 54 mm a zataveny dvojitým švem. Toto balení slouží také jako certifikát.

Kinebar
Kinebar® je celosvětově chráněný unikát využívající technologii KINEGRAM® (vyvinutou ve spolupráci Argor-Heraeus a OVD Kinegram Corp.) k aplikování na zlaté slitky.
KINEGRAM® je hi-tech bezpečnostní prvek vystupující přímo z povrchu slitku, který vytváří nový, exkluzívní a vysoce hodnotný produkt Kinebar®.
KINEGRAM® je registrovaná obchodní značka OVD Kinegram Corp.