Uživatel

Zlatý slitek kinebar 1 Oz

Zlatý investiční slitek kinebar 1 Oz je vyražen z čistého zlata o ryzosti 999/1000 (24 karátů). Více zde…

Číslo výrobku:
10315
Čistá hmotnost:
31,10 g
Celková hmotnost:
31,10 g
Ryzost:
999,9/1000
Výrobce:
Münze Österreich, Heraeus, Argor-Heraeus, Umicore a jiní mezinárodně uznávaní producenti
Rozměry v mm:
40,50 x 23,40 x 1,75
Dostupnost:
Skladem
Množství
-
+
Prodejní cena s DPH
28 093,59 Kč / 1 086,75 EUR
Sazba DPH 0 %
Popis produktu

Na slitku jsou vyraženy standardní identifikační znaky, jako je označení výrobce, hmotnost, ryzost, znak výrobce a výrobní číslo. Shodné výrobní číslo slitku je uvedeno i na obalu.
Zlatý slitek obsahuje na zadní straně bezpečnostní označení (Kinegram).

Slitek je zapaspartován v kartonu, který slouží současně jako certifikát pravosti.
Na certifikátu jsou shodně jako na slitku uvedeny základní informace o slitku (ryzost, gramáž, logo výrobce, podpis certifikovaného prubíře, výrobní číslo a označení kinebar®).
Vše je zalisováno v transparentním plastovém obalu.
Zlatý investiční slitek nelze z obalu vyjmout bez jeho porušení.

Zlaté investiční slitky patří mezi vyhledávané zboží ze strany zákazníků a mezi investory jsou velmi oblíbené. Všeobecná akceptace zlatých investičních slitků se projevuje jejich okamžitou a bezproblémovou likviditou po celém světě.

Vyobrazený produkt slouží jako příklad. Skutečná dodávka se řídí dostupností daného zboží. Dodávány jsou však výhradně produkty mezinárodně uznávaných producentů (např. Heraeus,  Argor-Heraeus, Umicore, Degussa, Münze Österreich, Perth Mint, Valcambi apod.). V každém případě se vždy jedná o prověřené slitky o ryzosti 999/1000.

Zlatý investiční slitek kinebar 1 Oz – kupte si jej u EKKA-Gold.
Rádi Vám nabídneme ve věcech nákupu nebo zpětného odkupu poradenství a servis od našeho profesionálního týmu. Při osobní návštěvě, telefonicky anebo korespondenčně. V naší rozsáhlé nabídce naleznete nejen zlatý investiční slitek kinebar 1 Oz, ale i široký výběr dalších zlatých slitků a zlatých mincí výhradně od mezinárodně renomovaných producentů a mincoven z celého světa. Přesvědčte se jednoduše sami o naší obsáhlé produktové nabídce.

U EKKA-Gold dostane nejen prověřené zboží v prvotřídní kvalitě, nýbrž i profesionální servis s okamžitým odběrem většiny námi nabízeného sortimentu.

Kinebar
Kinebar® je celosvětově chráněný unikát využívající technologii KINEGRAM® (vyvinutou ve spolupráci Argor-Heraeus a OVD Kinegram Corp.) k aplikování na zlaté slitky.
KINEGRAM® je hi-tech bezpečnostní prvek vystupující přímo z povrchu slitku, který vytváří nový, exkluzívní a vysoce hodnotný produkt Kinebar®.
KINEGRAM® je registrovaná obchodní značka OVD Kinegram Corp.Zlato - Au (Aurum)
Zlato je ušlechtilý kov žluté barvy. Pro svoje unikátní vlastnosti, chemickou odolnost a stálost a rovněž pro velkou přitažlivost je člověkem využíváno již po tisíce let.
Zlato nachází svoje uplatnění hlavně ve šperkařském odvětví a v některých východních kulturách tvoří nedílnou součást každodenního života.
Uplatňuje se však také v průmyslu, elektrotechnice, kosmickém programu, zdravotnictví apod.
Významnou roli hraje zlato ve světě financí a bankovnictví nejen jako platidlo, ale také jedno z nejbezpečnějších pojistek majetkového portfolia.
Mince ze zlata razí lidstvo už několik tisíc let.

Největšími světovými producenty zlata jsou Jihoafrická republika, USA, Austrálie, Čína, Peru, Rusko, Kanada, ...
I Česká republika měla a má svá naleziště zlata ve středních Čechách v okolí Rožmitálu, Jílového u Prahy, ve Zlatých Horách v Jeseníkách nebo v okolí Kašperských Hor.

Zlato podobně jako ostatní vzácné kovy je komodita obchodovaná na světových burzách (Nymex, Londýn, Hong Kong), kde se také tvoří aktuální cena zlata. Svou roli při cenotvorbě hraje také mimoburzovní trh. Cena je udávaná v amerických dolarech za jednu trojskou unci. Trojská unce se označuje "Oz" a představuje hmotnost 31,1035 gramu.

Pro investiční účely je zlato distribuováno ve formě mincí a slitků, které jsou do hmotnosti 100 gramů ražené.

Od hmotnosti 100 gramů se lze setkat nejčastěji se slitky odlévanými, vzácněji se slitky raženými, a to až do hmotnosti 1 000 gramů.