Uživatel

Zlatý slitek kinebar 1 gram

Zlatý investiční slitek kinebar 1 gram má ryzost 999,9/1000 (24 karátů). Jeho zakoupením získáte 1 gramů ryzího zlata. Více zde…

Číslo výrobku:
10015
Čistá hmotnost:
1,00 g
Celková hmotnost:
1,00 g
Ryzost:
999,9/1000
Výrobce:
Münze Österreich, Heraeus, Argor-Heraeus, Umicore a jiní mezinárodně uznávaní producenti
Rozměry v mm:
15,10 x 8,80 x 0,50
Dostupnost:
Skladem
Množství
-
+
Prodejní cena s DPH
1 227,57 Kč / 47,38 EUR
Sazba DPH 0 %
Popis produktu

Kinebar je obchodní název pro zlaté slitky s ochranným holografickým prvkem na jejich zadní straně a je aplikován u slitků menších gramáží – 1 g, 2g, 5g, 10g, 20g a 31,1 g. Ochranný prvek je za příplatek.

Producentem slitků je švýcarská firma Argor-Heraeus S. A. s vlastním neutrálním designem.


Na zakázku ale vytváří i jiné motivy pro objednatele (např. Lipicány pro Münze Österreich).


Pro dodání jsou k dispozici neutrální verze nebo ve variantě s motivem Lipicána a logem Münze Österreich AG. Dodán bude slitek se vzorem dle okamžité disponibility, není tedy možné brát zřetel na specifické přání konkrétního motivu.

Slitky jsou originálně zataveny v plastovém pouzdru o velikosti bankovní karty.


V takto reprezentativním balení je slitek ideální jako dárek pro různé příležitosti.

Zlatý investiční slitek nelze z obalu vyjmout bez jeho porušení. Na slitku jsou vyraženy standardní identifikační znaky, jako je označení výrobce, hmotnosti ryzosti, znaku výrobce a výrobního čísla. Shodné výrobní číslo slitku je uvedeno i na obalu. Dalšími údaji na obalu, který současně slouží jako certifikát pravosti, jsou ryzost, gramáž a výrobce.

Tento investiční slitek patří mezi hojně poptávané zboží ze strany zákazníků. Všeobecná akceptace tohoto slitku se projevuje jeho okamžitou a bezproblémovou likviditou.

Zlatý investiční slitek 1 gram – kupte si jej u EKKA-Gold.
Rádi Vám nabídneme ve věcech nákupu nebo zpětného odkupu poradenství a servis od našeho profesionálního týmu. Při osobní návštěvě, telefonicky anebo korespondenčně. V naší rozsáhlé nabídce naleznete nejen zlatý slitek 1 gram, ale i široký výběr dalších zlatých slitků a zlatých mincí výhradně od mezinárodně renomovaných producentů a mincoven z celého světa. Přesvědčte se jednoduše sami o naší obsáhlé produktové nabídce.

U EKKA-Gold dostane nejen prověřené zboží v prvotřídní kvalitě, nýbrž profesionální servis s okamžitým odběrem většiny námi nabízeného sortimentu.

Kinebar
Kinebar® je celosvětově chráněný unikát využívající technologii KINEGRAM® (vyvinutou ve spolupráci Argor-Heraeus a OVD Kinegram Corp.) k aplikování na zlaté slitky.
KINEGRAM® je hi-tech bezpečnostní prvek vystupující přímo z povrchu slitku, který vytváří nový, exkluzívní a vysoce hodnotný produkt Kinebar®.
KINEGRAM® je registrovaná obchodní značka OVD Kinegram Corp.