Uživatel
NEJNIŽŠÍ
CENA
V ČR
Zlatý slitek Heraeus 1 Oz

Zlatý slitek Heraeus 1 Oz

Zlatý investiční slitek 1 trojská unce. Trojská unce je základní hmotnostní jednotkou pro obchodování se zlatem. Cena zlata na burze je udávána v amerických dolarech za jednu trojskou unci. Více zde…

Číslo výrobku:
10310
Čistá hmotnost:
31,10 g
Celková hmotnost:
31,10 g
Ryzost:
999,9/1000
Výrobce:
Heraeus Holding GmbH, Deutschland
Dostupnost:
Skladem
Množství
-
+
Prodejní cena s DPH
27 959,94 Kč / 1 081,58 EUR
Sazba DPH 0 %
Popis produktu

Jedná se o nejoblíbenější a nejfrekventovanější zlatý investiční slitek. Zlato v této hmotnostní kategorii znají po celém světě nejen obchodníci se vzácnými kovy, ale také finanční instituce, bankovní domy i drobní obchodníci. Akceptace tohoto slitku se projevuje okamžitou a bezproblémovou likviditou.

Slitek je označen všemi požadovanými náležitostmi k identifikaci, jako je název producenta, ryzost zlata, označení producenta, hmotnost slitku a výrobní číslo. Podle současných standardů je slitek uzavřen v transparentní plastové fólii spolu s certifikátem pravosti. Na obalu slitku je uvedeno číslo shodné s číslem slitku. Dříve producenti balili slitky pouze do plastové fólie bez certifikátu anebo je nebalili vůbec.

Za příplatek jsou k dispozici slitky s optickým bezpečnostním patentovaným prvkem Kinegram® (viz výrobek číslo 10315 – Zlatý slitek kinebar 31,1 gramu). Slitek je vhodný jako hodnotný dárek k různým příležitostem stejně jako investice. Coby protiváha k papírovým penězům je ideální k postupnému budování bezpečného portfolia nezávislého na vůli třetích stran.

Vyobrazený produkt slouží jako příklad. Skutečná dodávka se řídí dostupností daného zboží. Dodávány jsou však výhradně produkty mezinárodně uznávaných producentů (např. Heraeus, Umicore, Degussa, Münze Österreich, Perth Mint, Valcambi apod.).
V každém případě se vždy jedná o prověřené slitky o ryzosti 999,9/1000.