Uživatel

Zlatý slitek 2 gramy

Zlatý investiční slitek z ryzího zlata o hmotnosti 2 gramy. Vhodný jako hodnotný dárek pro všechny příležitosti. Více zde…

Číslo výrobku:
10020
Čistá hmotnost:
2,00 g
Celková hmotnost:
2,00 g
Ryzost:
999,9/1000
Výrobce:
Münze Österreich, Heraeus, Argor-Heraeus, Umicore a jiní mezinárodně uznávaní producenti
Dostupnost:
Skladem
Množství
-
+
Prodejní cena s DPH
2 070,84 Kč / 80,34 EUR
Sazba DPH 0 %
Popis produktu

Dodáváme rovněž v provedení Kinebar.

Označení kinebar znamená, že na zadní straně slitku je bezpečnostní hologram KINEGRAM neutrálního designu. U slitků vyrobených na zakázku může hologram zobrazovat individuální motivy, v případě Münze Österreich AG se jedná o zobrazení Lipicána.

Slitek je zapaspartován v kartonu, který slouží současně jako certifikát s uvedením ryzosti slitku, jeho gramáží, logem výrobce, podpisem certifikovaného prubíře a výrobním číslem slitku včetně označení kinebar®. Vše je zalisováno v transparentním plastovém obalu.

Zlatý investiční slitek 2 gramy – kupte si jej u EKKA-Gold.

Rádi Vám nabídneme ve věcech nákupu nebo zpětného odkupu poradenství a servis od našeho profesionálního týmu. Při osobní návštěvě, telefonicky anebo korespondenčně. V naší rozsáhlé nabídce naleznete nejen zlaté slitky 2 gramy, ale i široký výběr dalších zlatých slitků a zlatých mincí výhradně od mezinárodně renomovaných producentů a mincoven z celého světa. Přesvědčte se jednoduše sami o naší obsáhlé produktové nabídce.

U EKKA-Gold dostane nejen prověřené zboží v prvotřídní kvalitě, nýbrž profesionální servis s okamžitým odběrem většiny námi nabízeného sortimentu.

Vyobrazený produkt slouží jako příklad. Skutečná dodávka se řídí dostupností daného zboží. Dodávány jsou však výhradně produkty mezinárodně uznávaných producentů (např. Argor Heraeus, Heraeus, Umicore, Degussa, Münze Österreich, Perth Mint, Valcambi atd.). V každém případě se vždy jedná o prověřené slitky o ryzosti 999,9/1000.

Producent
Münze Österreich AG, Austria

Münze Österreich AG s přibližně 800 letou zkušeností je světově proslulá společnost zaměřená na prvotřídní zpracování drahých kovů a výrobu známých mincí. Dnes je vnímána jako globální hráč a světově uznávaný razič mincí a medailí, a to včetně produkce oběživa pro Republiku Österreich.
Od roku 1988 působí MÖ AG jako 100% dceřiná společnost Oesterreichischen Nationalbank.
Výroba stejně jako vedení společnosti je na adrese Am Heumarkt 1 v samém srdci Vídně.
Producent zaměstnává přibližně 200 pracovníků a produkuje okolo 450
Miliónu mincí ročně.
Nejznámější mincí z dílny producenta je Vídeňský filharmonik, který se stal nejvíce poptávanou investiční mincí Evropy. Investoři, sběratelé i dárci oceňují jedinečné spojení krásy a designu a nejvyšší kvality ražby ze zlata ryzosti 999,9 / 1000. Od roku 2008 také ze stříbra a od roku 2016 z platiny. 
Je možné si také dopřát zlatý slitek Kinebar s vyobrazením Lipicánů jako dárek anebo investici.
Ražené anebo odlévané zlaté slitky jsou vhodné do investičního portfolia.
Munze Österreich produkuje rovněž novoražby Dukátů, 4 Dukátů a Korun.
Kromě zlata jsou produkovány také stříbrné a platinové mince.