Uživatel
NEJNIŽŠÍ
CENA
V ČR
Zlatý slitek 10 gramů

Zlatý slitek 10 gramů

Zlatý investiční slitek 10 gramů má ryzost 999,9/1000 (24 karátů). Jeho pořízením získáváte 10 gramů ryzího zlata. Více zde…

Číslo výrobku:
10100
Čistá hmotnost:
10,00 g
Celková hmotnost:
10,00 g
Ryzost:
999,9/1000
Výrobce:
Různí mezinárodně uznávaní producenti
Dostupnost:
Skladem
Množství
-
+
Prodejní cena s DPH
9 225,04 Kč / 357,89 EUR
Sazba DPH 0 %
Popis produktu

Tato hmotnost je ideální pro investory, kteří chtějí jmění ve zlatě nabývat postupně. Současně se jedná o velmi likvidní výrobek.

Slitek je rovněž k dispozici v provedení Kinebar pod číslem výrobku 10105. Kinebar je obchodní název pro zlaté slitky s ochranným holografickým prvkem na jejich zadní straně a je aplikován u slitků menších gramáží v rozmezí od 1 gramu do 1 unce. Ochranný prvek je za příplatek.
Slitky jsou dodávány v plastovém obalu nejčastěji o velikosti bankovní karty. Slitek nelze z obalu vyjmout bez jeho porušení. Na slitku jsou vyraženy standardní identifikační znaky, jako je označení výrobce, hmotnosti, ryzosti, znaku výrobce a výrobního čísla. Shodné výrobní číslo slitku je uvedeno i na obalu. Dalšími údaji na obalu, který současně slouží jako certifikát, jsou ryzost, gramáž a výrobce.

Pro svoji atraktivní cenu patří tento produkt mezi naše nejžádanější zboží ze strany zákazníků.

Vyobrazený produkt slouží jako příklad. Skutečná dodávka se řídí dostupností daného zboží. Dodávány jsou však výhradně produkty mezinárodně uznávaných producentů (např. Heraeus, Umicore, Degussa, Valcambi s. a., Münze Österreich AG apod.). V každém případě se vždy jedná o prověřené slitky o ryzosti 999,9/1000.