Uživatel

Zlatý investiční slitek 1 gram 9999 GEIGER Originál

Geiger Original je název nové inovativní sady drahých kovů ražených producentem Leipzieger Edelmetallverarbeitung. Svým čtvercovým tvarem a řadou bezpečnostních prvků může být považován za jednu z nejvýznamnějších inovací výrobků v odvětví drahých kovů v roce 2017. Více zde…

Číslo výrobku:
103851
Čistá hmotnost:
1 g
Celková hmotnost:
1 g
Ryzost:
999,9/1000
Výrobce:
Leipziger Edelmetallverarbeitung GmbH, Deutschland
Rozměry v mm:
10,6 x 10,6
Dostupnost:
Zboží na objednávku
Množství
-
+
Prodejní cena s DPH
1 250 Kč / 48,25 EUR
Sazba DPH 0 %
Popis produktu

Slitek je uložen ve čtvercové plastové kapsli, která poskytuje slitku ochranu proti poškození. V kombinaci s certifikátem pravosti, pevně ukotveným v bezpečnostní kapsli, se jedná o kompaktní investiční produkt.
Na přední straně slitku je vyobrazení zámku Schloss Güldengossa a údaje o ryzosti a hmotnosti slitku.
Zadní stranu pokrývá mnohočetné zobrazení loga producenta.
Dalšími zvláštními atributy jsou prvky zabezpečení, které ztěžují, ne-li přímo znemožňují padělání slitků. Pásek s vyraženým výrobním číslem má vyšší reliéf. Výrobní číslo a další části zadní strany slitku jsou potaženy UV luminiscenční vrstvou. Obvodové hrany slitku jsou drážkovány, což je prvek, který se používá výhradně u mincovní ražby.
Ve věcech bezpečnosti udává inovativní série Geiger Original nový standard v oblasti drahých kovů.

Tyto jednogramové slitky jsou rovněž k dispozici v provedení Multicard s 25 slitky nebo v balení 30 samostatných kusů uložených ve speciální plastové tubě.

Zlatý investiční slitek 1 gram 9999 GEIGER Originál – kupte si jej u EKKA-Gold
Rádi Vám nabídneme ve věcech nákupu nebo zpětného odkupu poradenství a servis od našeho profesionálního týmu. Při osobní návštěvě, telefonicky anebo korespondenčně. V naší rozsáhlé nabídce naleznete nejen zlatý investiční slitek 1 gram, ale i široký výběr dalších zlatých slitků a zlatých mincí výhradně od mezinárodně renomovaných producentů a mincoven z celého světa. Přesvědčte se jednoduše sami o naší obsáhlé produktové nabídce.

U EKKA-Gold dostane nejen prověřené zboží v prvotřídní kvalitě, nýbrž i profesionální servis s okamžitým odběrem většiny námi nabízeného sortimentu.

Zlato - Au (Aurum)
Zlato je ušlechtilý kov žluté barvy. Pro svoje unikátní vlastnosti, chemickou odolnost a stálost a rovněž pro velkou přitažlivost je člověkem využíváno již po tisíce let.
Zlato nachází svoje uplatnění hlavně ve šperkařském odvětví a v některých východních kulturách tvoří nedílnou součást každodenního života.
Uplatňuje se však také v průmyslu, elektrotechnice, kosmickém programu, zdravotnictví apod.
Významnou roli hraje zlato ve světě financí a bankovnictví nejen jako platidlo, ale také jedno z nejbezpečnějších pojistek majetkového portfolia.
Mince ze zlata razí lidstvo už několik tisíc let.

Největšími světovými producenty zlata jsou Jihoafrická republika, USA, Austrálie, Čína, Peru, Rusko, Kanada, ...
I Česká republika měla a má svá naleziště zlata ve středních Čechách v okolí Rožmitálu, Jílového u Prahy, ve Zlatých Horách v Jeseníkách nebo v okolí Kašperských Hor.

Zlato podobně jako ostatní vzácné kovy je komodita obchodovaná na světových burzách (Nymex, Londýn, Hong Kong), kde se také tvoří aktuální cena zlata. Svou roli při cenotvorbě hraje také mimoburzovní trh. Cena je udávaná v amerických dolarech za jednu trojskou unci. Trojská unce se označuje "Oz" a představuje hmotnost 31,1035 gramu.