Uživatel
AKCE
Zlatý investiční slitek 1 gram 9999 Geiger Originál Vánoční edice

Zlatý investiční slitek 1 gram 9999 Geiger Originál Vánoční edice

Čtvercový jednogramový zlatý investiční slitek německého producenta Geiger Edelmetalle je vydáván jako zvláštní nabídka s vánočním motivem. Více zde…

Číslo výrobku:
103851
Čistá hmotnost:
1 g
Výrobce:
Leipziger Edelmetallverarbeitung GmbH, Deutschland
Rozměry v mm:
10,6 x 10,6
Dostupnost:
Zboží na objednávku
Prodejní cena s DPH
1 330 Kč / 51,33 EUR
Popis produktu

Vánoce jsou zcela výjimečný svátek, a proto i naši blízcí si zaslouží výjimečný dárek. S tímto dárkově zabaleným slitkem máte ideální dárek k Vánocům - darujete trvalou hodnotu!
Geiger Original je titul nové inovativní série slitků ražených producentem Geiger Edelmetalle.
Svojí čtvercovou formou a dalšími atributy se jedná o světovou novinku na trhu se vzácnými kovy.
Slitek je uložen ve čtvercové plastové kapsli, která poskytuje slitku ochranu proti poškození. V kapsli je uložen certifikát pravosti s vánočním motivem.
Na přední straně slitku je vyobrazení zámku Schloss Güldengossa a údaje o ryzosti a hmotnosti slitku. Zadní stranu pokrývá mnohočetné zobrazení loga producenta.

Dalšími zvláštními atributy jsou prvky bezpečnosti, které ztěžují, ne-li přímo znemožňují padělání slitků

  • Pásek s vyraženým výrobním číslem má vyšší reliéf
  • Výrobní číslo a další části zadní strany slitku jsou potaženy luminiscenční vrstvou citlivou na UV záření
  • Obvodové hrany slitku jsou drážkovány, což je prvek, který se používá výhradně u mincovní ražby

Ve věcech bezpečnosti dává nová série Geiger Original nový standard v branži drahých kovů.
 
Tyto jednogramové slitky jsou rovněž k dispozici v provedení Multicard s 25 kusy nebo v balení 30 samostatných kusů uložených ve speciální plastové tubě.

Zlatý investiční slitek 1 gram – kupte si jej u EKKA-Gold
Rádi Vám nabídneme ve věcech nákupu nebo zpětného odkupu poradenství a servis od našeho profesionálního týmu. Při osobní návštěvě, telefonicky anebo korespondenčně. V naší rozsáhlé nabídce naleznete nejen zlatý investiční slitek 1 gram, ale i široký výběr dalších zlatých slitků a zlatých mincí výhradně od mezinárodně renomovaných producentů a mincoven z celého světa. Přesvědčte se jednoduše sami o naší obsáhlé produktové nabídce.

U EKKA-Gold dostane nejen prověřené zboží v prvotřídní kvalitě, nýbrž i profesionální servis s okamžitým odběrem většiny námi nabízeného sortimentu.

Zlato - Au (Aurum)
Zlato je ušlechtilý kov žluté barvy. Pro svoje unikátní vlastnosti, chemickou odolnost a stálost a rovněž pro velkou přitažlivost je člověkem využíváno již po tisíce let.
Zlato nachází svoje uplatnění hlavně ve šperkařském odvětví a v některých východních kulturách tvoří nedílnou součást každodenního života.
Uplatňuje se však také v průmyslu, elektrotechnice, kosmickém programu, zdravotnictví apod.
Významnou roli hraje zlato ve světě financí a bankovnictví nejen jako platidlo, ale také jedno z nejbezpečnějších pojistek majetkového portfolia.
Mince ze zlata razí lidstvo už několik tisíc let.

Největšími světovými producenty zlata jsou Jihoafrická republika, USA, Austrálie, Čína, Peru, Rusko, Kanada, ...
I Česká republika měla a má svá naleziště zlata ve středních Čechách v okolí Rožmitálu, Jílového u Prahy, ve Zlatých Horách v Jeseníkách nebo v okolí Kašperských Hor.

Zlato podobně jako ostatní vzácné kovy je komodita obchodovaná na světových burzách (Nymex, Londýn, Hong Kong), kde se také tvoří aktuální cena zlata. Svou roli při cenotvorbě hraje také mimoburzovní trh. Cena je udávaná v amerických dolarech za jednu trojskou unci. Trojská unce se označuje "Oz" a představuje hmotnost 31,1035 gramu.