Uživatel
Homepage > Ekka Gold: Spoření ve zlatě, investiční zlato, slitky, mince

Ekka Gold: Spoření ve zlatě, investiční zlato, slitky, mince

Aktuální
ceny
--.--.---- / --:--
Zlato
-,-- Kč
Stříbro
-,-- Kč
Platina
-,-- Kč
Palladium
-,-- Kč


SPOŘENÍ VE ZLATĚ

Úspory ve zlatě nejsou, na rozdíl od úspor v penězích, ohroženy inflací, státními dluhy, měnovými a důchodovými reformami, ani daněmi. Díky unikátnímu programu spoření ve zlatě AuRENTA® jsou od nynějška výhody vlastnictví zlata dostupné skutečně všem. (více zde)
1.

Spoření ve zlatě AuRENTA® je čestné a svobodné

Neobsahuje žádné skryté poplatky, penále, pokuty ani jiné náklady či povinnosti. Spoření můžete kdykoliv přerušit, obnovit nebo ukončit.
 
2.

Spoření je zcela bezpečné

Naspořené zlato je po celou dobu spoření vždy Vaším majetkem a je pojištěno pro případ nepředvídatelných událostí na svou plnou aktuální hodnotu. Navíc si jej můžete kdykoliv nechat zaslat.
 
3.

Spořené zlato nakupujete za velmi výhodnou průměrnou cenu

Postupnými nákupy zlata docílíte dlouhodobě úspěšného efektu průměrování nákupní ceny.
 

Jak začít spořit?

Po jednoduché registraci získáte přístup ke svému účtu, kde můžete nakupovat a kontrolovat množství naspořeného zlata.

GARANCE A ETICKÝ KODEX

Společnost EKKA-Gold s.r.o. založili tři lidé s podobnou životní i profesní filosofií. Domníváme se, že současné problémy společnosti mají své kořeny v lidském jednání, které je snad až příliš orientované na maximalizaci konzumní slasti v nejkratší možné lhůtě. Zejména ve finanční a bankovní praxi se tato morálka odráží v orientaci na krátkodobý zisk, na maximalizaci provize a na odbyt produktů, které v praxi často více uspokojí prodejce než klienta.

Každý z nás dospěl ve své dlouholeté profesní kariéře v různých odvětvích finančního, kapitálového a bankovního světa k bodu, kdy jsme raději ochotni si na vlastní odměnu počkat. Chceme se stát partnerem klienta a nikoliv jen prodejcem produktů. Naším cílem je budování dlouhodobých partnerských vztahů, postavených více na etice a čestném jednání s klientem než na tzv. „prodejních dovednostech“. Ve stejném duchu jsou vybíráni také naši zaměstnanci a partneři.

Zakladatelé společnosti EKKA-Gold garantují, že naše služby jsou nabízeny v souladu s touto firemní filosofií. Naše produkty jsou výsledkem liberálního myšlení a přímé vazby ke zdroji bez podpory distribučních kanálů neopodstatněně navyšujících cenu produktu pro klienta. Jsou výsledkem transparentnosti, jakožto báze k návratu nezbytné důvěry.